Ana Sayfa Haberler Türk Savunma ve Havacılık Sanayisini, Dünyaya Tanıtacak olan SAHA EXPO için Geri Sayım Başladı

Türk Savunma ve Havacılık Sanayisini, Dünyaya Tanıtacak olan SAHA EXPO için Geri Sayım Başladı

Savunma, Havacılık ve Uzay Kümelenmesi (SAHA İstanbul) tarafından organize edilen ve 13- 15 Eylül tarihleri arasında ilk kez gerçekleştirilecek olan SAHA EXPO 2018 Fuarı’nın hazırlıkları hız kesmeden devam ediyor.

Savunma sanayisinin; kara, deniz, hava, uzay ve siber alanlarında; üretim yapan, ürün geliştiren veya tedarik zincirinde yer alan; büyük ve orta ölçekli tüm paydaşların buluşacağı fuarın, ulusal ve uluslararası ölçekte stratejik iş birliklerinin hayata geçirileceği bir platforma dönüşmesi bekleniyor.

 

Ticaret Bakanlığının Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi (Ur-Ge) Projeleri kapsamında yer alan SAHA EXPO’da; askeri kara, deniz, hava ve uzay platformlarının, alt sistemlerine ve komponentlerine yönelik olarak çalışan firmaların ve siber güvenlik alanında faaliyet gösteren kuruluşların ürünleri ve çözümleri sergilenecek. Etkinlikte, dünyanın pek çok ülkesinden resmi ve özel kurum temsilcileri, üreticileri ve satın alma heyetleri de ağırlanacak.

SAHA İstanbul üyesi firmaların katılımıyla düzenlenen SAHA EXPO, İstanbul Fuar Merkezi’nin 11’inci salonunda gerçekleştirilecek.

 1,806 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.