Ana Sayfa Öne Çıkanlar Türk Savunma ve Havacılık Sanayisinin Malezya’daki İş Birlikleri, DSA 2018’e Damgasını Vurdu

Türk Savunma ve Havacılık Sanayisinin Malezya’daki İş Birlikleri, DSA 2018’e Damgasını Vurdu

Asya-Pasifik bölgesinin en önemli sektörel etkinlikleri arasında yer alan Defence Services Asia (DSA) fuarı, 16-19 Nisan tarihlerinde, Malezya’nın başkenti Kuala Lumpur’da gerçekleştirildi. Bu yıl 16’ıncı kez düzenlenen fuarda, Savunma Sanayii Müsteşarlığı (SSM)’nın ve Savunma ve Havacılık Sanayi İhracatçıları Birliği (SSI)’nin öncülüğünde, 1.418 metrekarelik alanda, 30 kurum ve kuruluş ile milli katılım yapan Türkiye, en geniş katılımı gerçekleştiren ülke oldu.

Malezya Savunma Bakanlığı ve Malezya İç İşleri Bakanlığının ortaklaşa düzenlediği fuara, 68 ülkeden, 1.500 firma ve kurum katıldı. Fuara, Türkiye’den katılan kurum ve kuruluşlar, SSM ve SSI’nin yanı sıra ASELSAN, AYESAŞ, AVS, BMC, FEMSAN, FİGES Teknoloji, FNSS, Garanti Giyim, Gir-San, HOYTEK, Kale Kalıp, Katmerciler, MilSOFT, Nurol Teknoloji, OSSA, Otokar, Öztek, RST, Samsun Yurt Savunma, Simsoft, STM, Tek Can Grup, TİSAŞ, Transvaro, Turmaks, TUSAŞ, TÜBİTAK BİLGEM ve Vestel Savunma şeklinde sıralandı.

 

Devamı HAZİRAN/ 160’ıncı Sayı Sayfa 112’de

 1,204 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.