Ana Sayfa Haberler TUSAŞ, DSA 2018’de, DEFTECH ile İş Birliğini Güçlendirecek

TUSAŞ, DSA 2018’de, DEFTECH ile İş Birliğini Güçlendirecek

TUSAŞ, 13 Nisan’da yayınladığı basın bülteniyle, Malezya’nın başkenti Kuala Lumpur’da düzenlenecek olan Defence Services Asia (DSA) 2018 fuarına katılım sağlayacağını duyurdu.

TUSAŞ, 16-19 Nisan tarihlerinde düzenlenecek fuarda; başta ANKA İnsansız Hava Aracı (İHA) olmak üzere, T129 ATAK Taarruz ve Taktik Keşif Helikopteri, T625 Genel Maksat Helikopteri, HÜRKUŞ Eğitim Uçağı ve Milli Muharip Uçak (MMU)’ı tanıtacak.

Basın bülteninde ayrıca, fuarda, ANKA İHA başta olmak üzere, tüm ürünleriyle görücüye çıkacak olan TUSAŞ’ın, Asya’daki iş birlikleri için görüşmeler gerçekleştireceği ve Malezya’nın önde gelen holdinglerinden DRB-HICOM bünyesindeki DEFTECH şirketi ile IDEF 2017 fuarı sırasında imzalanan iş birliği anlaşması ile başlayan sürecin bir adım daha somutlaştırılacağı bildirildi.

Bu maksatla Fuarın ilk gününde gerçekleştirilecek olan törene, Malezya Başbakanı’nın, Savunma Bakanı’nın ve Hava Kuvvetleri Komutanı’nın şahitlik etmesi öngörülüyor.

 1,679 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.