Ana Sayfa Haberler TUSAŞ, Elazığlı Öğrencileri, Bilgisayarla Buluşturdu

TUSAŞ, Elazığlı Öğrencileri, Bilgisayarla Buluşturdu

TUSAŞ, ANKA’nın görev yeri olan Elazığ’da belirlenen 5 okula, 50 adet bilgisayar ve 5 yazıcı göndererek, eğitime olan desteğini bir kez daha gösterdi.

TUSAŞ’ın İnternet sitesinden, 6 Mart’ta yapılan açıklamada, Elazığ’da ilköğretim okullarında okuyan öğrencilerin bilgisayarla buluşturularak, genç nesillerin teknoloji ve bilişim ile tanışmasının sağlandığı bildirildi.

Elazığ’da okulları gezerek, gerekli desteği tespit eden TUSAŞ yetkilileri; Hankendi, Yünlüce ve Alacakaya İlkokulları ile Avlağı Şehit Resul ve Şahsuvar İlköğretim Okullarına 10’ar adet olmak üzere, toplam 50 bilgisayar ve 5 adet yazıcının ulaştırılmasını sağladı.

Çocukların,  bu bilgisayarlarla, bilişim çağının önemini daha iyi kavrayacağını belirten öğretmenler, geleceği şekillendirecek çocuklara sağlanan destekten mutluluk duyduklarını ifade etti.

 853 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.