Ana Sayfa Haberler TUSAŞ, T625 Genel Maksat Helikopterini, Bahreyn’de Sergileyecek

TUSAŞ, T625 Genel Maksat Helikopterini, Bahreyn’de Sergileyecek

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii (TUSAŞ), 14-16 Kasım tarihleri arasında, Bahreyn Krallığı’nda düzenlenecek olan BAHRAIN INTERNATIONAL AIRSHOW (BIAS) 2018’e katılacak.

Körfez bölgesinin en önemli fuarlarından biri olarak adlandırılan BIAS’a, üçüncü kez katılım gösteren Türk Havacılık ve Uzay Sanayii, fuarda, ilk uçuşunu geçtiğimiz aylarda gerçekleştiren T625 genel maksat helikopterini sergileyecek.

Fuarda,  Körfez ülkelerindeki kullanıcılara, VIP kabin öncelikli olmak üzere, farklı konfigürasyonlarla tanıtılacak olan T625, geleceğin operasyonel gereksinimleri de göz önünde bulundurularak tasarlandı.

Yerli imkân ve kabiliyetler ile geliştirilen helikopter, yüksek taşıma kapasitesine sahip geniş kabin alanı ile dünyanın çeşitli yerlerindeki sivil ve askeri kullanıcıların, farklı ihtiyaçlarına cevap verebilmek için kolaylıkla konfigüre edilebilecek.

 868 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.