Ana Sayfa Haberler TUSAŞ, Teknopark İstanbul Ofisini Hayata Geçirdi

TUSAŞ, Teknopark İstanbul Ofisini Hayata Geçirdi

TUSAŞ, faaliyet alanlarındaki ürünlerin, rekabet gücünü artıracak nitelikte uygulamalı çalışmalar yapmak adına, Teknopark İstanbul’da bir ofis açtı.

Teknopark İstanbul ‘da 2.600 metrekarelik alanda faaliyete geçen ofisin açılışına, TUSAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Oğuz Borat, Genel Müdür Doç. Dr. Temel Kotil ve Teknopark İstanbul Müdürü Kemal Fidanboylu katıldı.

TUSAŞ tarafından 28 Aralık’ta yayınlanan basın açıklamasında, açılışı yapılan ofiste, şirketin öncelikli projelerinin istenilen zamanda geliştirilmesi ve bitirilmesinin hedeflendiği belirtildi. Yıldız Teknik Üniversitesi, ODTÜ, Koç Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi ve Bilkent Üniversitesi gibi üniversitelerin; uçak, uzay, malzeme ve metalürji, bilgisayar, elektronik ve haberleşme mühendislikleri bölümlerinden mezun olan kadrolarla yapılacak AR-GE ve inovasyon çalışmalarıyla projelere katkı sağlanacak.

 

 2,167 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.