Ana Sayfa Haberler Tüyap Genel Müdür Yardımcısı Hakan Mirgün: “IDEF 2021, bundan önceki IDEF fuarlarında olduğu gibi fiziki olarak gerçekleştirilecek.”

Tüyap Genel Müdür Yardımcısı Hakan Mirgün: “IDEF 2021, bundan önceki IDEF fuarlarında olduğu gibi fiziki olarak gerçekleştirilecek.”

IDEF 2021 yaklaşırken MSI Dergisi’nin sorularını yanıtlayan Tüyap Genel Müdür Yardımcısı Hakan Mirgün, fuarın, bundan öncekiler gibi fiziki olarak gerçekleştirileceğini vurguladı. Mirgün, şunları kaydetti: “Fuarın sanal olarak yapılması ya da sanal bir bölümünün olması, hazırlıklara başladığımız andan itibaren hiçbir noktada gündemimize dahi gelmedi. Malum olduğu gibi fuar, Cumhurbaşkanlığımızın himayelerinde, Milli Savunma Bakanlığımızın ev sahipliğinde, TSKGV yönetiminde hazırlanıyor. Bugüne kadar IDEF 2021 için gerçekleştirilen onlarca toplantının hiçbirinde fuarın yapılmaması ya da sanal denilen biçimde yapılması konu edilmedi; aksine, alacağımız tedbirler ve savunma ve havacılık sanayimizin geldiği noktanın tüm dünyaya gösterilmesi adına neler yapılması gerektiği konuşuldu.”

Tüyap Genel Müdür Yardımcısı Hakan Mirgün

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.