Ana Sayfa Manşet Uçuşa Elverişlilik Sertifikasyonu Alanında, Eğitim ve Danışmanlık Taleplerinin Adresi, TR Uçuşa Uygunluk Oldu

Uçuşa Elverişlilik Sertifikasyonu Alanında, Eğitim ve Danışmanlık Taleplerinin Adresi, TR Uçuşa Uygunluk Oldu

Sivil ve askeri sertifikasyon süreçlerinde danışmanlık ve uzman desteği veren TR Uçuşa Uygunluk Belgelendirme Hizmetleri A.Ş. (TR Uçuşa Uygunluk), SAHA EXPO 2022’de, bu desteğe ihtiyaç duyan firmalarla bir araya geldi. Ziyaretçilerini hizmetleriyle ilgili bilgilendiren TR Uçuşa Uygunluk, fuar boyunca 21 sektör firmasıyla ikili görüşmeler gerçekleştirdi. Bunlardan 2 tanesi yurt dışından katılan firmalar; 5 tanesi de TR Uçuşa Uygunluk’un ilk defa temas kurduğu firmalar oldu. Tüm bu görüşmelerde ise sertifikasyon ve eğitim alanında danışmanlık talepleri ön plana çıktı. TR Uçuşa Uygunluk yetkilileri, fuarda, danışmanlık faaliyetlerinde bulunan diğer firmalarla ortak çalışma modelleri üzerinde temaslar yapma fırsatı da buldu.

Tasarım firmalarından bağımsız olarak yapılanmış olan TR Uçuşa Uygunluk, havacılık ürünlerinin sertifikasyonuna dair süreçlerde uzman desteği sunarak hem Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM) hem de Savunma Sanayii Başkanlığı (SSB) ile iş birliği yürütüyor.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.