Ana Sayfa Haberler Ultra Electronics’ten, ITAR’a Tabi Olmayan, Pazar Lideri Ürünler

Ultra Electronics’ten, ITAR’a Tabi Olmayan, Pazar Lideri Ürünler

MSI Dergisi’nin IDEF 2019 Deniz Sistemleri Özel Sayısı’nda yayımlanan içerik, derginin İnternet sitesinde paylaşılmıştır:

 

Uzmanlaşmış yeteneklerden oluşan bir hizmet portföyüne sahip olan Ultra Electronics, Milli Muharip Uçak (MMU) projesi de dâhil olmak üzere, Türkiye’deki çeşitli programları, bu yeteneklerle destekliyor. Firmanın, ITAR’a tabi olmayan ve pazar lideri konumundaki ürünleri arasında, aşağıdakileri saymak mümkün:

  1. Hava araçlarının emniyetine yönelik kritik konum algılama ve kontrol sistemleri; gövde üzerinde buzlanmaya karşı elektrotermal koruma sistemleri; pnömatik fırlatma için araç üzerine yerleşik kompresör sistemleri.
  2. Hem NATO düzeyinde birlikte çalışabilirliğe sahip hem de ulusal güvenlik sistemleri için güvenli iletişim çözümleri, yüksek tutarlılığa sahip veri bağları (HIDL) ve durumsal farkındalık teknolojileri.
  1. Zırhlı muharebe araç programları ve araçtan inen askerlere yönelik veri yönetimi ve yerel durumsal farkındalık sistemleri ile özgün mimariler.

 11,725 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.