Ana Sayfa Haberler Uluslararası Arenadan, FNSS’nin İnsan Kaynakları Uygulamalarına Altın Madalya

Uluslararası Arenadan, FNSS’nin İnsan Kaynakları Uygulamalarına Altın Madalya

FNSS, 4 Eylül’de yaptığı açıklamayla, Brandon Hall 2018 Mükemmeliyet Ödülleri kapsamında, 3 altın madalya aldığını duyurdu. Ödüller, FNSS’nin İnsan Kaynakları (İK) ekibi tarafından yürütülen, İK’nın Güvenilir Danışmanlığı Projesi’nin elde ettiği başarılardan dolayı verildi.

FNSS, ödülleri; En İyi İK Veri Analitiği, En İyi İnsan Kaynağı Yönetimi İnovasyonu, En İyi İK Stratejisi ve Ölçüm Modeli kategorilerinde aldı. Firmanın yaptığı açıklamada ayrıca, FNSS’nin Türk savunma sanayisi sektöründe, Brandon Hall ödüllerine layık görülen ilk firma olduğu bilgisi de yer aldı.

Brandon Hall Mükemmeliyet Ödülleri, bağımsız araştırma ve analiz şirketi Brandon Hall’un, uluslararası şirketlerin gönderdiği projeyi değerlendirmesi sonucunda belirleniyor. Şirket, bu sene 500’ün üzerinde proje değerlendirdi.

 1,321 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.