Ana Sayfa Haberler Uluslararası Askeri Radar ve Sınır Güvenliği Zirvesi’nin Ayrıntıları, Düzenlenecek Tanıtım Toplantısıyla Paylaşılacak

Uluslararası Askeri Radar ve Sınır Güvenliği Zirvesi’nin Ayrıntıları, Düzenlenecek Tanıtım Toplantısıyla Paylaşılacak

Askeri radar ve sınır güvenliği alanındaki ürün ve kabiliyetler, 2’inci Uluslararası Askeri Radar ve Sınır Güvenliği Zirvesi (MRBS)’nde sergilenecek. MÜSİAD Ankara tarafından düzenlenen zirve öncesinde, 17 Eylül Salı günü saat 10.00’da Hilton Garden Inn Ankara Gimat’ta tanıtım toplantısı gerçekleştirilecek.

Tanıtım toplantısında zirvenin ayrıntılarını; MÜSİAD Ankara Başkanı Hasan Basri Acar, MÜSİAD Ankara Sektör Kurulları ve İş Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı A. Bahaddin Meral, MÜSİAD Ankara Savunma Sanayi ve Havacılık Sektör Kurulu Başkanı ve MÜSİAD Ankara Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Altunbaş ile MÜSİAD Ankara Basın, Yayın ve Medya Sektör Kurulu Başkanı Burhan Varol aktaracak.

MRBS, sektör firmalarına ürün ve kabiliyetlerini tanıtma imkânı sunmasının yanı sıra yapılacak panel ve oturumlarla gündemdeki konuların ele alınmasını da sağlayacak. Aynı zamanda karar vericilerle yerli ve yabancı sektör temsilcilerini bir araya getirecek MRBS, 2-3 Ekim tarihlerinde, Hilton Garden Inn Ankara Gimat’ta gerçekleştirilecek.

 2,052 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.