Ana Sayfa Haberler Uydu Ekosistemini Bir Araya Getiren Global Satellite Show, Bu Yıl Yeni Kurgusuyla Düzenleniyor

Uydu Ekosistemini Bir Araya Getiren Global Satellite Show, Bu Yıl Yeni Kurgusuyla Düzenleniyor

Küresel Uydu Ekosisteminin Türkiye’deki buluşma noktası Global Satellite Show (Küresel Uydu Fuarı), 4’üncü kez kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Capital Exhibition tarafından düzenlenen etkinlik, bu yıl ziyaretçilerini yeni kurgusuyla karşılayacak. Yayıncılık sektörünü de bünyesine katan fuar, bu yıl, 4’üncü Global Satellite Show & 1’inci Broadcast Eurasia olarak düzenlenecek. 1-3 Kasım tarihleri arasında Türksat’ın stratejik partnerliği ile İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek 4’üncü Global Satellite Show‘da, uydu üreticileri, uydu fırlatıcıları, alt yapı üreticileri ve iletişim teknolojileri gibi uydu ekosisteminin unsurları bir araya gelecek. 1’inci Broadcast Eurasia’da ise yayıncılık sektörü, içerik üretimi, yayıncılık teknolojileri ve internet yayıncılığı gibi konular ele alınacak.

 945 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.