Ana Sayfa Haberler Uydu Ekosisteminin En Yetkili İsimleri, Dijital Etkinlikte Buluşacak

Uydu Ekosisteminin En Yetkili İsimleri, Dijital Etkinlikte Buluşacak

Sentez Medya markalarından Satcom Vision, ilk video konferans etkinliğini Satcom Vision Digital adı altında gerçekleştirmeye hazırlanıyor. “Salgın Dönemi ve Sonrasında Uydu Sektörü” teması ile 27 Ekim saat 10:30’da düzenlenecek etkinlikte, Türk uydu pazarının en yetkili isimleri, Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Dr. Ömer Fatih Sayan ile birlikte, sektörün mevcut durumunu ve geleceğini masaya yatıracak.

Profen ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek etkinliğin moderatörlüğünü, Gazeteci, Para Dergisi Köşe Yazarı ve Bilişim Medyası Derneği (BMD) Başkanı Musa Savaş üstlenecek. MSI Dergisi’nin ise Resmi Yayın ve Basın Sponsoru olduğu etkinlikte, uydu ekosistemindeki ana paydaşlardan; politika belirleyici kamu kurumlarını, Ar-Ge kurumlarını, uydu operatörlerini ve yer destek sistemi üreticilerini temsil eden konuşmacılar yer alacak. Bu konuşmacılar şu şekilde sıralanıyor:

  • Prof. Dr. Lokman Kuzu, Türkiye Uzay Ajansı Yönetim Kurulu Üyesi
  • Önder Havuzlu, Profen Grup Genel Müdürü
  • Cenk Şen, Türksat Genel Müdürü
  • Hayrettin Özaydın, Telekomünikasyon Uydu ve Yayıncılık İş İnsanları Derneği (TUYAD) Başkanı
  • Doç. Dr. Mesut Gökten, TÜBİTAK Uzay Teknolojileri Araştırma Enstitüsü Müdürü

Etkinliği izlemek isteyenler, Satcom Vision’ın YouTube kanalındaki canlı yayını ve sosyal medya hesaplarından yapılacak paylaşımları takip edebilecekler.

Satcom Vision Digital Hakkında

Satcom Vision Digital, Satcom Vision etkinliklerinin ana kurgusuna sadık kalan, çevrim içi bir platform olarak, salgın sürecinde hayata geçirildi. Satcom Vision etkinlikleri ise Türk pazarına odaklanarak, uydu sektörünün paydaşlarına ve oyuncularına, uydu teknolojileri alanındaki en güncel gelişmeleri masaya yatırabilecekleri bir zemin sunuyor. Etkinlikte, farklı ülkelerden konuşmacıların sunumlar gerçekleştiriliyor ve katılımcıların sektörel trendleri izleyebilecekleri ve tartışabilecekleri paneller düzenleniyor. Etkinlik, bu alandaki oyuncuların hizmet ve ürünlerini tanıtabileceği bir platform olarak öne çıkıyor. Uydu üreticilerinden, servis sağlayıcılara, ağ operatörlerinden entegratörlere kadar, ekosistemdeki tüm önemli oyuncuları bir araya getiriyor.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.