Ana Sayfa Haberler Uydu ve Uzay Teknolojileri, Eylül’de, Sanal Fuarda Sergilenecek

Uydu ve Uzay Teknolojileri, Eylül’de, Sanal Fuarda Sergilenecek

Uydu alanındaki önemli oyuncuları buluşturan Global Satellite and Space Show’un 5’incisi, bu yıl 1-2 Eylül tarihlerinde sanal fuar şeklinde gerçekleştirilecek.

İş geliştirme konusunda uydu sektörünün odak noktası olması hedeflenen etkinliğin bu yılki resmi ortakları arasında, Türksat da yer alıyor. Etkinliğe, uydu üreticilerinden fırlatıcılara, uzay ajanslarından yer sistemi sağlayıcılarına kadar, uydu ekosisteminde kalan her türlü paydaşın katılımı hedefleniyor. Etkinlik ayrıca, katılımcılara çok çeşitli sponsorluk olanakları da sunuyor.

Etkinlikte, sanal stantların yanı sıra çevrim içi olarak gerçekleştirilecek yuvarlak masa toplantıları ve ikili iş görüşmeleri de olacak. 5 ayrı konu başlığı altında düzenlenecek yuvarlak masa toplantıları; uzay ajansları, uydu operatörleri, yayıncılar ve telekom operatörlerinin üst düzey yöneticilerini bir araya getirecek. Bu toplantılardan her birine, sadece bir kuruluş sponsor olabilecek. Katılımcı firmalar hem diğer firmalar ile hem de farklı devletlerin resmi temsilcileri ile B2B ve B2G şeklinde ikili iş görüşmeleri gerçekleştirebilecek.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.