Ana Sayfa Haberler Uygar Doyuran, Honeywell’in Türkiye, Orta Asya ve Hızlı Büyüyen Bölgeler Başkanı Olarak Atandı

Uygar Doyuran, Honeywell’in Türkiye, Orta Asya ve Hızlı Büyüyen Bölgeler Başkanı Olarak Atandı

Honeywell, 26 Nisan’da, Uygar Doyuran’ın Türkiye, Orta Asya ve Hızlı Büyüyen Bölgeler Başkanı olarak atandığını duyurdu.

Doyuran, Honeywell’in bölgedeki iş hacmini ve varlığını genişletirken, aynı zamanda şirketin yazılım ağırlıklı teknoloji portföyü sayesinde, dijital dönüşümün desteklenmesi ve daha akıllı, daha güvenli ve daha sürdürülebilir bir endüstri için Honeywell çözümlerinin daha fazla müşteriye ulaşmasından sorumlu olacak.

Doyuran, Honeywell’in bölgedeki operasyonlarına, endüstriyel nesnelerin interneti, yapay zekâ, bulut teknolojileri, siber güvenlik, veri analizi ve veri bilimi gibi konularda güçlü bir sektörel bilgi ve deneyim getiriyor. Honeywell’e katılmadan önce GE Digital Türkiye Genel Müdürü olarak görev yapan Doyuran, farklı sektörlerden çok sayıda büyük işletme ve endüstriyel şirketin, dijital teknolojiler ve yeni iş modelleri aracılığıyla dönüşümüne liderlik etti.

Ayrıca Intel Corporation, Meteksan Sistem ve ASELSAN’da farklı yönetici rollerinde yirmi yılı aşkın tecrübeye sahip olan Doyuran, Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nden Elektrik ve Elektronik Mühendisliği alanında lisans ve yüksek lisans derecelerine sahip.

Doyuran, yeni görevi ile ilgili şunları söyledi: “İş dünyasında asla değişmeyen tek şey değişimin kendisidir. Ancak şu anda işletmeler, COVID-19’un etkisiyle her zamankinden daha hızlı hareket eden, evrimsel bir süreç içerisindeler. Salgın, şirketlerin rekabette kalabilmek için inovasyon yapmak zorunda oldukları ve yeni büyüme fırsatları yaratabilmek için dijital dönüşüm stratejilerini etkin bir şekilde hızlandırmaları gerektiği anlamına geliyor. İçinde bulunduğumuz bu dönem, şirketlerin operasyonel verilerini eyleme geçirilebilir içgörülere dönüştürmesini sağlayan ileri teknolojiler konusunda bir dünya lideri olan Honeywell’e katılmak için inanılmaz derecede heyecan verici bir zaman. Türkiye ve Orta Asya bölgesindeki endüstrilere bu tür teknolojileri sunmak için ekiplerimizle birlikte çalışacak olmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum.”

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.