Ana Sayfa Haberler WB Group, Var Olan İş Birliklerini Daha İleriye Taşımayı Hedefliyor

WB Group, Var Olan İş Birliklerini Daha İleriye Taşımayı Hedefliyor

MSI Dergisi’nin 181’inci sayısında yayımlanan IDEF’19 Özel Dosyası’nın ikinci bölümündeki haber aşağıda paylaşılmıştır:

 

Hem Türk kullanıcı makamları hem de Türk savunma ve havacılık sanayisi ile projeler yürüten WB Group, fuarda, bu iş birliklerini daha da ileriye taşıyacak görüşmeler yaptı.

WB Group’un Türk kullanıcı makamları ile iş birliği, Warmate gezinen (loitering) mühimmatının teslimatını içeriyor. Firmanın FONET haberleşme sistemi ise Malezya Silahlı Kuvvetlerinin AV8 zırhlı araçlarında kullanılıyor. Bu proje kapsamında firma, DEFTECH ve FNSS ile iş birliği yapıyor. FONET; İsveç, Macaristan ve Slovakya ile birçok Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkesinin araçlarında da görev yapıyor.

Fuarda bu çalışmalarını ön plana çıkartan firma ayrıca; komuta, kontrol, haberleşme ve bilgisayar sistemi çözümlerini; keşif ve gözetleme çözümlerini; araç içi iletişim sistemlerini ve muharebe sahası yönetim sistemlerini tanıttı.

Warmate mühimmatı

 792 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.