Ana Sayfa Haberler WFEL’den Hızlı Kurulabilir Askeri Köprüler

WFEL’den Hızlı Kurulabilir Askeri Köprüler

MSI Dergisi’nin IDEF 2019 Deniz Sistemleri Özel Sayısı’nda yayımlanan içerik, derginin İnternet sitesinde paylaşılmıştır:

 

WFEL olarak, geçtiğimiz 40 yılı aşkın süre içerisinde, dünya çapındaki 42 orduya, 600’den fazla taktik amaçlı hızlı konuşlandırılabilir askeri köprü sistemi teslim ettik. 1 saatten kısa sürede inşa edilebilen köprülerimiz; MGB (Medium Girder Bridge) ürünümüz söz konusu olduğunda elle veya DSB (Dry Support Bridge) ürünümüz söz konusu olduğunda yarı otomatik bir şekilde kurulabiliyor. Askeri operasyonlar ve afet sonrası yardım operasyonlarında kullanılan köprü sistemlerinin konsept tasarımından seri üretimine kadarki tüm süreçleriyle ilgili olarak, 100 yılı aşkın mühendislik mükemmelliğine ve yenilikçiliğe sahibiz. Ayrıca ihtiyaç duyulduğunda, dünyanın her yerinde, katma değer sağlayan; denetim, bakım ve onarım hizmetleri ile yedek parça ve eğitim hizmetleri de sunmaktayız.

 1,408 Toplam Görüntüleme,  4 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.