Ana Sayfa Haberler www.indes.com.tr Yenilenen Arayüzü ile Yayında

www.indes.com.tr Yenilenen Arayüzü ile Yayında

Savunma ve havacılık sanayisine ihtiyaca özel mühendislik çözümleri sunan İNDES Mühendislik, Türkçe, İngilizce ve Fransızca olmak üzere 3 dilde hazırladığı yeni internet sitesi www.indes.com.tr’nin açıldığını duyurdu. Firma tarafından 24 Nisan’da yapılan açıklamada, “Yenilikçi fikirler, pratik çözümler ve güvenilir sonuçlar; Türkçe, İngilizce ve Fransızca dillerinde sizleri bekliyor!” ifadelerine yer verildi.

Açıklamada, İNDES Mühendislik Yönetim Kurulu Başkanı Melih Özkan’ın da şu demeci yer aldı: “Türkiye, özgün ana sistemlerini ve platformlarını geliştirme yolunda ilerledikçe, bir ürün olarak alt sistemleri ortaya koyabilen, bizim gibi KOBİ’lere ihtiyaç artıyor. Biz de faaliyetlerimizi, tam da bu vizyonla sürdürüyoruz. Ayrıca, ülkeler, savunma ve havacılık alanında özgün ana sistemlerini ve platformlarını geliştirme yolunda ilerledikçe, bir ürün olarak alt sistemleri ortaya koyabilen iş ortakları arıyorlar. Bir yandan da acil ihtiyaçlarını karşılayacak, yenilikçi ve maliyet-etkin çözümlere gereksinim duyuyorlar. Biz de sektörde kazandığımız tecrübe ve dikey uzmanlığa sahip olduğumuz mekanik ve elektromekanik alanlarındaki tasarım kabiliyetleri ile dost ve müttefik ülkelerin aradığı çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz. Yenilenen internet sitemiz de bu vizyonun; bir ürünü ve bu vizyonu gerçekleştirmek için yaptığımız çalışmaların bir parçası. Bu siteyi, projelerimizde olduğu gibi, yenilikçi fikirlerle tasarladık ve yayına aldık. Çalışmalarımız ilerledikçe, sitemizi, yeni ürünlerle ve yeni haberlerle genişletmeyi sürdüreceğiz.”

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.