Ana Sayfa Haberler Yönetici Adayı Yetiştirme Konusunda ROKETSAN’a Ödül

Yönetici Adayı Yetiştirme Konusunda ROKETSAN’a Ödül

ROKETSAN, Türkiye Eğitim ve Gelişim Platformu (TEGEP) tarafından, 30 Mayıs’ta İstanbul’da düzenlenen TEGEP Öğrenme ve Gelişim Ödülleri 2018’den eli dolu döndü. Kendi bünyesinde yürüttüğü mtRS Yönetici Yetiştirme Programı sayesinde firma bu törende Liderlik ve Yönetim Geliştirme Programı Kategorisi’nde ödüle layık görüldü.

Türkiye’nin önde gelen kurum ve kuruluşlarının farklı eğitim ve gelişim kategorileri için yarıştıkları TEGEP Öğrenme ve Gelişim Ödülleri, kurumların gerçekleştirdikleri eğitim ve gelişim alanındaki çalışmaların desteklenmesi, yaratılan değerlerin, paylaşılarak görünür kılınması ve bu çalışmaların başarılı uygulamalar olarak ödüllendirilmesi amacıyla düzenleniyor.

ROKETSAN’ın ödül aldığı mtRS programı; hızlı büyüme ve ileri  teknoloji  üretimini, çevik ve vizyoner bir anlayışla yönetebilecek potansiyel adayların geliştirilmesi ve yönetici olarak yetiştirilmesi amacıyla yürütülüyor. mtRS kısaltması ise “more than Rocket Science” ve “Management Trainee ROKETSAN” anlamlarını taşıyor.

 1,273 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.