Ana Sayfa Haberler Yıldız Teknik Üniversitesi Savunma Sanayi Teknolojileri Topluluğu Havacılık ve Uzay Semineri için Kayıtlar Başladı

Yıldız Teknik Üniversitesi Savunma Sanayi Teknolojileri Topluluğu Havacılık ve Uzay Semineri için Kayıtlar Başladı

Yıldız Teknik Üniversitesi Savunma Sanayi Teknolojileri Topluluğu’nun 7 Aralık’ta gerçekleştireceği Havacılık ve Uzay Semineri içi kayıtla alınmaya başladı. Etkinlik, katılımcılarına, kritik gelişmelerin ve inovasyonların yaşandığı, hızla gelişen havacılık ve uzay alanındaki yeni eğilimleri ve teknik bilgileri aktarmayı hedefliyor. Bu kapsamda, etkinlikte, firmalar, projeleri ve ürünleri hakkında bilgilendirme yapacak.

Çevrim içi ve etkileşimli bir şekilde gerçekleştirilecek etkinlikte, katılımcılar, merak ettikleri sorulara cevaplar bulabilecek ve iş hayatı ile ilgili bilgiler edinebilecek. Çekiliş sponsorları ile yapılacak çekilişlerde ise etkinliğe özel sürpriz hediyeler dağıtılacak.

Herkesin katılımına açık ve ücretsiz olan Havacılık ve Uzay Semineri sonunda katılımcılara sertifika da verilecek.

Etkinliğe Katılım Formu: http://bit.ly/sst_havacilikveuzaysemineri

Etkinlikle ilgili duyurulardan haberdar olmak için telegram grubuna katılabilirsiniz: http://bit.ly/sst_duyuru

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.