Ana Sayfa Haberler Yıldız Teknik Üniversitesi Savunma Sanayi Zirvesi için Kayıtlar Başladı

Yıldız Teknik Üniversitesi Savunma Sanayi Zirvesi için Kayıtlar Başladı

Yıldız Teknik Üniversitesi Savunma Sanayi Teknolojileri Topluluğu tarafından 29-30 Mart tarihlerinde gerçekleşecek olan Savunma Sanayi Zirvesi için kayıtlar başladı.

MSI Dergisi’nin Medya Sponsoru olduğu etkinlikte, alanlarında uzman konuşmacılar, yapacakları sunumlar ile firmalarını ve çalışmalarını tanıtacak. Bu sayede etkinliğin katılımcıları, firmaların çalışma ortamları, ürünleri ve üretim süreçleri hakkında bilgi edinme fırsatı yakalayacak. Ayrıca iş hayatını yakından tanıma şansı elde edecek.

Etkinlikte, çeşitli firmaların sponsorluğunda yapılacak çekilişler ile katılımcılara hediyeler verilecek. Etkinlik sonunda, katılımcılar sertifika da alacak.

Çevrim içi olarak gerçekleştirilecek etkinlikte, savunma ve havacılık sektöründen pek çok firmanın sponsor olarak yer alması bekleniyor. Ayrıca zirvenin, sektör açısından kritik teknolojiler hakkında katılımcılara teknik bilgi ve sektörel deneyimin aktarıldığı bir ortam olması hedefleniyor.

Herkesin katılımına açık şekilde ve ücretsiz olarak düzenlenen etkinliğe katılım için kayıt yaptırma zorunluluğu bulunuyor. Etkinliğin kayıt formu için: http://yildizsst.com/savunma-sanayi-zirvesi/

 250 Toplam Görüntüleme,  4 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.